Atbildes uz jautājumiem.


Kādas ir DUSIS ergonomiskās kvalitātes?

Emocionālā vai intuitīvā patika, jeb mīlestība rodas DUSIS saskarsmē ar dažāda vecuma bērniem - bieži tā ir mīlestība no pirmā acu skatiena. Bērnus nav jāiepazīstina ar DUSIS - vērojot no malas šķiet, ka viņi jau kādreiz ir tikušies:)

Fizioterapeiti pētot DUSIS ergonomiskās vērtības ir atzinuši, ka tas kalpo gan kā atraktīvs un aizrautīgs rotaļu biedrs - atsperīgos lēcienos un tuneļmāju būvēšanā, gan kā attīstošā rotaļlieta, vai rotaļu laukums, īpaši bērniem vecumā no 0.5 - 6 gadiem.

Ir veikti pētījumi sadarbībā ar fizioterapeitiem. DUSIS sevī slēpj ļoti daudz un dažādas kvalitātes. Pētījām vairākas pieaugošo mērķa grupas - cilvēkus ar vienveidīgu, ilgstošu darba slodzi, jeb muskuļu noslogojumu, piemēram ilgsoši sēdošs darbs pie datora vai šujmašīnas un grūtnieces / jaunās māmiņas pirms un pēc dzemdībām.

DUSIS palīdz atslābināt saspringtos muskuļus.

Tiek atbrīvoti plecu daļas muskuļi un tiek atslābināti muguras lejas daļas muskuļi, uzlabojot asins un limfas cirkulāciju – iekārtojoties uz DUSIS atbilstošā pozīcijā un atslābinoties.

Kādas ir DUSIS apslēptās kvalitātes?

DUSIS jaunajām māmiņām – pirms un pēc dzemdībām, izcils atbalsts lai atslābinātos - atbrīvotu visus muskuļus - relaksācijai un atpūtai.

DUSIS - jaunajām māmiņām atpūtai, relaksācijai un spriedzes mazināšanai.
Ievērojot fizioterapeita ieteiktās atpūtas pozas tiek uzlabota limfas un asins cirkulācija mazajā iegurnī un kājās. Veltot pietiekoši daudz laika atpūtām un atelpas brīžiem, tiek pasargāts mugurkauls no traumēšanas un starpskriemeļu disku trūces veidošanās.

DUSIS Jaunajām māmiņām atpūtai, relaksācijai un spriedzes mazināšanai. Ķermenis tiek uzturēts labā formā. Neveidojas muskuļu pārslodze, nenotiek locītavu traumēšana, ja ir atvēlēts laiks atpūtas brīžiem- atbilstoši katras noslogojumam, kas ir jāizvērtē individuāli- tas ievēlojami palīdz BU jauniešiem stilīga mēbele- kā gulta var kalpot vēlīnam viesim.

DUSIS palīdz atslābināt saspringtos muskuļus pēc daudzām stundām pie darba galda (biroja darbiniekiem, šuvējiem u.c.).

Tiek atslābināti plecu daļas muskuļi – iekārtoties uz matrača Jums vēlamākajā pozīcijā.

Tiek atslābināti muguras lejas daļas muskuļi un uzlabota asins un limfas cirkulācija.

DUSIS var izmantot arī kā vingrošanas bumbu.

DUSIS - jaunajām māmiņām atpūtai, relaksācijai un spriedzes mazināšanai.

Ievērojot fizioterapeita ieteiktās atpūtas pozas tiek uzlabota limfas un asins cirkulācija mazajā iegurnī un kājās. Veltot pietiekoši daudz laika atpūtām un atelpas brīžiem, tiek pasargāts mugurkauls no traumēšanas un starpskriemeļu disku trūces veidošanās.

Vai DUSIS ir izmantojamas abas puses?

Jā ir izmantojamas abas puses. Gludā puse ir paredzēta arī gulēšanai.

Vai DUSIS kalpo kā matracis gulēšanai naktīs?

DUSIS gludā puse paredzēta gulēšanai. Gulētāji iedalās 2 lielās grupās. Ir tie, kas mīl mīkstu plakni gulēšanai, ir tādi, kas mīl stingru plakni gulēšanai. BU iepriecinās tos kam patīk gulēt uz stingras plaknes, kas biežāk ir veselīgākā un ieteicamākā matrača īpašība.

Vai var pasūtīt sava dizaina matraci?

Jā tas ir iespējams sadarbībā ar dizaineri. Rakstiet e-pastā savu vēlmi un dizaineris izgatavos dizaina mēbeli vai matraci tieši Jums.

Vai pa matraci DUSIS var lēkāt ?

Daudzi iegādājas DUSIS, lai pa to varētu lēkāt bērni un no pārslodzes būtu pasargātas gultas, kas paredzētas gulēšanai.

Vai DUSIS ir virsmatracis? (Jautā tie, kas mīl mīkstāku plakni gulēšanai).

Jā, DUSIS ir virsmatracis. Piedāvājam 2 dažādus virsmatračus,viens, kas vairāk pielāgots ziemai, otrs vairāk pielāgots vasarai.

Kā tīrīt DUSIS?

DUSIS kopšana ir kā dīvānam. Rekomendējam to tīrīt ķīmiski, izsaucot pakalpojumu uz mājām vai matraci aizvedot pie tīrīšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Kam domāti rāvējslēdzēji?

DUSIS nav tapsēta mēbele. Kaut gan tas notiek tikai pie ļoti lielas slodzes var izkustēties nedaudz detaļas. Tad rāvējslēdzējs ļauj vienkāršāk ievietot detaļu precīzi vietā.

Vai ir iespējams pielāgot audumu konkrētajam interjeram?

Jā, šāda iespēja pastāv, bet tas ir jāsaskaņo ar tehnologu vai dizaineri- lai izvērtētu konkrētā auduma īpašības un izlemtu vai tas ir piemērots BU īpatnībām.

Vai var izgatavot divvietīgu DUSIS?

Jā tas ir iespējams. Divvietīgais DUSIS jau ir pārdošanā.

Ar ko pildīts ir DUSIS?

DUSIS ir pildīts no augstas kvalitātes elastīgu putu materiālu, kas labi atjauno un notur formu. Garantija uz pildījuma materiālu 25 gadi.

Kādi ir DUSIS parmetri?

DUSIS parametri izklātā veidā ir sekojoši: 2600x700x130.

Kur var nopirkt DUSIS?

Iepazīties, apskatīt un iegādāties DUSIS ir iespējams sazinoties ar dizaineri Inesi Lapiņu-  nice.vide@gmail.com, vai zvanot +371 26498881.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .